Головата машина на Манчестър Сити - Ерлинг Халанд сподели радостта сли

...

Ерлинг Халанд след голеадата му срещу РБ Лайпциг: Можех да вкарам повече

Головата машина на Манчестър Сити - Ерлинг Халанд сподели насладата сли след респектиращата победа на Манчестър Сити над Република България Лайпциг (7:0) в реванша от 1/8-финалите на Шампионска лига. Норвежецът наниза впечатляващите пет гола.

" Може би познавате това възприятие, когато вкарвате доста голове... Честно казано, усещам се ужасно. Спечелихме със 7:0 и показахме мощ в шампионат, който обичам. Беше значимо да покажем, че можем да вкараме седем гола, тъй като това не е елементарно. Чудесно възприятие.
 Гари Линекер за Халанд: Има нещо в този човек

Норвежкият нападател означи пет гола за изумителните 57 минути

Можех да вкарам повече през първото полувреме. Не, правилно е. Имаше пропуск от Гюндоган. Ако бях малко по-ниско, можех да вкарам, тъй като вратарят там към този момент нямаше да има късмет. Така че можех да вкарам още два гола през първото полувреме. Де Бройне също направи много благоприятни условия - и тях можех да употребявам.

Никой не знае какво щеше да стане, в случай че бях останал на терена. Винаги мисля за идната цел, пробвам се да реализира повече. Трябва да останете гладни. Защото евентуално някой ще остане удовлетворен, откакто вкара пет гола. Трябва да си благополучен, само че също по този начин би трябвало да искаш още ", сподели Халанд.
 Манчестър Сити победи Република България Лайпциг с 7:0 в мач от Шампионска лига
Безмилостен Сити унижи Република България Лайпциг и се класира за 1/4-финалите, Халанд избухна с пет гола